ALIVIO do t'i ktheje lehtësinë këmbëve të tua

Largo venat me variçe dhe ndihmo këmbët tuaja të ndihen përsëri të lehta dhe të rehatshme. Mos lejo që dhimbjet dhe ënjtjet të të ndalojnë. Rikthe lirinë dhe komoditetin e këmbëve të tua—porosit Alivio tani!

Formule e RE

Plotesoni te dhenat me poshte

Porosia juaj

Product Subtotal
Alivio (2 pako)  × 1 4200 L
Subtotal 4200 L
Shipping
Total 4500 L
  • Pagesën do ta bëni postës kur të sjellë porosinë

Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our privacy policy.

OFERTE UNIKE
Çorape per variçet
990 L nga 2500 L

Mjekët shpesh rekomandojnë çorape me kompresim për të përmirësuar qarkullimin, për të ndaluar keqësimin e venave me variçe dhe për të zvogëluar dhimbjen ose shqetësimin

Histori Suksesi

Kam përdorur Alivio për disa javë tani dhe ndryshimi është i mahnitshëm! Variçet kanë filluar të zbehen dhe dhimbjet kanë ikur. Ndihem shumë më mirë kur ec dhe qëndroj në këmbë. Rekomandoj këtë produkt pa hezitim!

Lejla Bajrami

Kliente

Produkt i jashtëzakonshëm! Alivio më ka ndihmuar të heq qafe ënjtjet dhe dhimbjet në këmbë që më shoqëronin çdo mbrëmje. Tani këmbët e mia duken dhe ndihen shumë më shëndetshme. Është vërtetë një ndryshim që e vëren dhe e ndjen!

Amra Brasha

Kliente

Ne mbrojme privatesine tuaj

100% Satisfaksion

Datat tuaja jane te sigurta

Pyetje te shpeshta

Aplikoni një shtresë të hollë të krem Alivio në zonat e prekura dy herë në ditë, në mëngjes dhe para se të flini. Masazhojeni butësisht derisa të thithet plotësisht.

Alivio është një produkt 100% organik dhe është formuluar për të qenë i sigurt për të gjithë llojet e lëkurës. Në raste të rralla, disa përdorues mund të përjetojnë reaksione të lehta alergjike, kryesisht për shkak të ndjeshmërisë individuale ndaj përbërësve natyralë.

Po, Alivio mund të përdoret gjatë shtatzënisë. Është një krem 100% organik dhe i sigurt për përdorim nga gratë shtatzëna. Megjithatë, si masë paraprake, ne rekomandojmë që të konsultoheni me mjekun tuaj para se të filloni përdorimin për të siguruar që është i përshtatshëm për ju në këtë periudhë të ndjeshme.