Formule e RE

Alivio do t'i ktheje lehtësinë këmbëve të tua

• Zvogëlon dhimbjen dhe parehatinë

• Normalizon strukturën e mureve të enëve të gjakut

• Parandalon komplikimet e venave varikoze

Sasi e limituar

€39

Pse kremi Alivio është i vecantë?

01.

ndërhyrjeve kirurgjikale

E shëron trupin me anë të një rruge natyrore dhe jo nëpërmjet kirurgjisë

02.

Veprim kompleks

Ka një efekt të shumëanshëm në vena dhe në lëkurën e këmbëve

03.

Për përdorim shtepiak

Përbërja natyrale nuk ka kundërindikacione

04.

Efekt që zgjat

Rezultati ndihet menjëherë dhe i gjithe kursi i përdorimit normalizon shëndetin

05.

Siguria e përdorimit

Pa efekte kolaterale dhe periudhe rekuperimi

06.

Feature six

Voluptate earum atque cursus fugiat incidunt mus quia, quasi.

ALIVIO

Ndalon shfaqjen e venave varikoze

Venat varikoze kërkojnë një trajtim që zgjat në kohë, pasi venat varikoze nuk zhduken vet dhe kanë rrezikun të shndërrohen në trombozë.

Cfare mendojne klientet?

5/5
Pas lindjes, kembet e mia u shnderruan ne vena te shëmtuara që përhapeshin. I jam shume mirënjohëse Alivios sese m'i riktheu këmbët ne gjendjen qe ishin para lindjes.
Klodeta
5/5
Duke e injoruar problemin e venave në këmbë , ime shoqe kërkonte për një mënyrë që të më ndihmonte. S'kisha besim në asgje, por Alivio që me bleu i sheshoi venat varikoze.
Valentini
5/5
Pas disa shëtitjeve të gjata, këmbët e mia ishin fryrë shume dhe kisha ndjesi shpimi (isha e deshpëruar, Alivio me ndihmoi) . Tashmë sikleti në këmbë është dicka shumë e rrallë për mua.
Sonila

4 hapa të thjeshtë për një jetë pa vena varikoze.

Shumë e shpejtë

Plotëso formularin ne faqen tonë

I rehatshëm

Operatori ynë do t’ju telefonojë që të rakordoheni për dorëzimin

I sigurtë

Pagesë në dorëzimin e mallit, pa asnjë rrezik

Efikas

Ndiq udhëzimet dhe riktheju një jete pa vena varikoze

 

Formulë e RE
Vetem 39 tani.

Alivio do t’ju ktheje lehtësinë këmbëve tuaja